Vítejte...

Moje galerie

Fotografii se věnuji již od mládí. Za tu dobu jsem vystřídal řadu fotoaparátů z čehož můj poslední je Nikon D700. Baví mě fotit věci kolem sebe, ať už jen tak někde při brouzdání přírodou nebo přímo podle námětu. Pocházím ze Šumavy což je na mých fotografiích patrné. Vyzkoušel jsem si také, jaké to je fotit svatbu, či rodiny s dětmi. Byla to pro mě nezapomenutelná zkušenost, focení však nadále beru pouze jako své hoby.

Koukněte na jednotlivé galerie a posuďte sami 

Hornoplánská fotografie

Celý rok se v místě mého bydliště i mimo něj děje spousta nepřeberných kulturních akcí u kterých se snažím být i já a zachytit je svým fotoaparátem. Brouzdání v galerii čtyři roky zpátky může pak být hezkou vzpomínkou na to, co všechno se vlastně událo. Snažím se ukázat nejen místním lidem jak to vidím já okem amaterského fotografa.

Podívejte se jak to u nás v Horní Plané žije

Grafika

Jelikož má s focením mnohé společné, ať už jde o úpravy fotografií, nebo přímo prolínání jednotlivých snímků do různých prezentací, rozhodl jsem se publikovat nějaké mé práce přímo zde na webu s fotografiemi. Je tomu už několik let co jsem poprvé vytvořil něco v grafickém editoru, používám zejména Adobe Photoshop a v současnosti v něm  pracuji v podstatě denně. Mé jméno již spočinulo na několika CD obalech kapel a spoustě plakátů apod., které tak rád vídám na reklamních poutačích.

Zde se můžete podívat na nějaké mé práce