nahrávám

O mně

Focení se věnuji aktivně zhruba od roku 2000, inspiraci čerpám z přírody a lidí kolem sebe, teorii čerpám z knih a praxe, ta většinou přijde sama, prostě fotím pěkné věci, v některých případech experimentuji stylem pokus / omyl.

Pokud byste případně chtěli využít moje služby, záběr mám nyní opravdu široký. Převážně se věnuji reklamní fotografii pro propagaci podniku, výrobku, hotelů apod. Dokáži nafotit produktovou fotografii, rodiny s dětmi a v neposlední řadě také kompletní svatební veselku.

Je to hodně o fantazii, aby byl člověk dobrý fotograf, musí se odpoutat od veškerých učebnicových příruček a fotit od srdce, to pak fotografie vypadají neobyčejně, mají náboj a energii.

Rád zkouším nové tvůrčí věci v rychle se rozvíjejícím prostředí. Při focení svateb se snažím přizpůsobit každé situaci a snažím se přinést krásu, která už existuje. Je to váš den, nechte se s ním bavit a odneste si z tohoto dne jen ty nejlepší vzpomínky, které Vám už nikdo nikdy nevezme.

Jsem nezávislý fotograf, focení není má obživa, pouze koníček, který se díky zájmu o mé služby přehoupl na vyšší úroveň.

Někteří mí klienti

Kapela Lítací pes (promo), Černíkovi (svatba), Foltovi (svatba), Country Burger oc Letmo (produktová fotografie),Hotel Orsino Horní Planá (exteriér), Restaurace U Funyho (interiér), Město Horní Planá (místní akce), Petráškovi (svatba), Vladykovi (svatba), Vargovi (svatba), Sportovní klub Eso Horní Planá (interér), Bio farma Valtrov (exteriér), MK profi kachle (produktová fotografie), Lakovna Soukeník (interiér), Machačová Eva (rodina), Beránkovi (svatba) aj…

Mé vybavení

Nikon D800, Nikon D700, Nikon D300, Nikkor 50mm 2,8f, Nikkor 24-70mm 2,8f N, Sigma 24mm 1,8f, Sigma 70-200mm 2,8f, blesk Yongnuo Speedlite YN560 III, Stativ Gitzo aj…

 

 

 

„Nejlepší snímky jsou ty, které si zachovají svoji sílu a vliv v průběhu let, bez ohledu na to, kolikrát si je prohlídneme.“

address:
Nad Hřištěm 401, Horní Planá
Získané zkušenosti

Všeobecně a v číslech

Fotografii se věnuji více jak 18 let, za tu dobu jsem si osvojil spoustu technik a pořídil vybavení, které je pro fotografa nezbytně nutné. Úpravy fotografií provádím s profesionálními programy, které jsou pro tuto práci důležité stejně jako samotné focení.
Fotografie
0%
Adobe Photoshop, Lightroom
0%
Postprodukce
0%