nahrávám

Svatební

fotografie
Zdravím

Něco málo úvodem

Je to hodně o fantazii, aby byl člověk dobrý fotograf, musí se odpoutat od veškerých učebnicových příruček a fotit od srdce, to pak fotografie vypadají neobyčejně, mají náboj a energii.

Rád zkouším nové tvůrčí věci v rychle se rozvíjejícím prostředí. Při focení svateb se snažím přizpůsobit každé situaci a snažím se přinést krásu, která už existuje. Je to váš den, nechte se s ním bavit a odneste si z tohoto dne jen ty nejlepší vzpomínky, které Vám už nikdo nikdy nevezme.

Zavolejte nebo napište a zjistěte o mém focení a možnostech více.

Co nabízím?

Vyfotím, doladím, vytisknu

Svatební focení

Vše je o domluvě, rád s Vámi strávím celý den od ranního zdobení nevěsty až po večerní radovánky. Vždy však preferuji přednostní setkání, tam se vypilují potřebné detaily, aby vše šlo jak po másle a neunikl žádný krásný okamžik.

Postprodukce

Nezbytnou součástí u fotografie je profesionální postprodukce v programu, která Vám zajistí přirozený a čistý vzhled Vašich fotografií. Ne vždy se podaří přesně odhadnout hladinu světla, ostrost, barevnost apod., ke slovu zde přichází počítač.

Tisk a záloha

Vaše snímky z průběhu svatebního dne upravené v plné kvalitě Vám dodám na DVD, jsem také schopen předat k tisku do profesionální tiskárny. Vaše fotografie budou také archivovány u mě na webu, kde si je budete moci kdykoli stáhnout nebo prohlédnout.

Fotky jsou super moooc mooc děkujeme, všem se líbilo….

Úžasný fotečky, díky za to že jsi s námi strávil celý den, některé fotky už máme doma v rámečku a vypadají úžasně…

Super fotografie, které na nabídkové tabuli dokonale plní svůj účel…

Jedním slovem „PECKA“

Dobrá komunikace, krásné fotografie, vše podle přání a dobré návrhy na zlepšení.Určitě doporučuji.

Zkušenosti s focením

Portrét
Svatba
Produktová fotografie
Interiér, exteriér, promo